گروه تجاری ساباط اوز

از ساباط اوز بیشتر بدانید

گروه فنی مهندسی و خدماتی ساباط اوز، از دیار خونگرم لارستان بزرگ و شهر اوز از دهه 80 خورشیدی فعالیت سازه ای خود را در شهر شیراز و با شناخت های بازار و دغدغه های سازنده های ساختمان اقدام به ایجاد یک کلینیک ساختمانی نموده تا ضمن تامین بیشتر نیازهای ساختمان سازان از محل، خدماتی متمایز با ذهنیت تفاوت در اندیشه ارائه دهد.

بدیهی است در بدو هر امری مشکلاتی در مسیر هر سیستم نوپایی قرار دارد، در این میان نظرات تمامی شما عزیزان ما را متفاوت تر و پویاتر از قبل خواهد ساخت.

 

با تشکر فربود خضری
مدیر عامل

پرسنل ساباط اوز
مهندس فربود خضری مدیر عامل گروه تچاری ساباط اوز

فربود خضری

(مدیر عامل)

ثانیه ها را جدی بگیرید تا دقایق ساعتهای ارزشمند برایتان بسازند(فروبود خضری)

“ما در اندیشه متفاوتیم” این شعار ماست.

داشتن یک جامعه آگاه همواره یک نعمت است و نتیجا آن رشد فرهنگی و اقتصادی یک جامعه است حال هرچند کوچک … جوامع از فرد و فردیت آغاز و به گروهها، تشکل ها، شهرها و کشورها تبدیل میشوند.

مشتری کیست؟ با یک چرخش 180 درجه ای می گوییم کسی است که ما میخواهیم به او سود برسانیم نه او به ما.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا با اینکه فروشگاههای مشابه زیادی در اطراف شما قرار دارند شما از یک فروشگاه خاص خرید میکنید؟

هر فردی به دنبال ارتباط است، ما به شیوه ارتباط گیری با مشتریان بسیار اهمیت میدهیم و سعی میکنیم به سود برسانیم با یک کالای مرغوب و نه فقط ارزان، زیرا اعتقاد داریم کیفیت در نهایت ارزانتر از کمیت تمام میشود.

بارها به این فکر کرده ایم که افکار ما اعمالمان را میسازد، پس خوب فکر کرده ایم و با شما میگوییم همواره خوب و مثبت فکر کنید تا اتفاق های خوب برایتان بیفتد و به این نتیجه رسیدیم که ما بر طبق قوانین جذب و طبیعت(عمل و عکس العمل) نتایج اعمالمان در قالب انرژی های مثبت و منفی به ما برمیگردد و سپس در حفظ منافع و حقوق و رضایت مشتری در نهایت صداقت بسیا حساس هستیم و این اصل را همیشه سر لوحه کار خود قرار میدهیم که وجدان همانا حضور خداوند در انسان است.

 

با تشکر

مدیرعامل

فربود خضری

سرکار خانم سنندجی
سرکار خانم سنندجیطراح
سرکار خانم بهمیی
سرکار خانم بهمییطراح
غفور خضری
غفور خضری مدیر فروش شعبه ریشمک
ترانه بامداد
ترانه بامدادمدیر داخلی و سر پرست فروش شعبه زرگری
سامیه نامی
سامیه نامی حسابدار
سامیه نامی
سامیه نامی حسابدار